Võrtsjärve Nädala Regatt


Võrtsjärve Nädala Regatt (lühendatult Võrtsu laager, purjelaager või Võrtsu nädal) on kogukondlik purjetamissündmus, mis on aastakümnete jooksul toonud järve kaldale sadu inimesi. Laager nagu päris laager olema peab. Heiskame laagrilipu ja magame telkides. Söögitädi Urve pakub kolm korda päevas süüa ja hoolitseb, et ka öiste jämmide ajal keegi tühja kõhtu tundma ei pea. 


LAAGRIELU
Telkimisplatsile on alati kõik suured- ja väiksed telgid ära mahtunud. Ka haagis-suvilad ja karavanid on oodatud. Pesemisvõimalused on askeetlikud, aga hamba- ja kätepesuvett siiski leiame. Kahel korral nädalas purjetame või sõidame järvekallast mööda veidi lõunapoole ja saunatame Brenda puhkemajas. 

Laagrimaks sisaldab korralduskulusid nagu laagriplatsi rent ja elekter, välitualettide rent, lastehoid, saun, suitsukala jms.
Üks päev - 10 EUR
Terve laagri maks - 30 EUR (TKJ ja JK Meltemi liikmetele 25 EUR)
Alates kolmandast alaealisest lapsest tasuta.

Maksta saab kohapeal sulas ja kaardiga, või ülekandega MTÜ Tartu Kalevi Jahtklubi arveldusarvele (Swedpank EE052200221012243980), selgituseks "laagrimaks".


TOITLUSTAMINE
Legendaarne kokatädi Urve toidab meid ka sel aastal. Kaasa tuleb võtta oma nõud - kauss/taldrik, kruus ja nuga-kahvel-lusikas. Nõudepesumasinat Urve köögis ei ole ja seega tuleb igaühel oma nõud ise ära pesta. Urve juhendab, ärge muretsege ;) Süüa saab kas toidukorra, päeva või terve laagri kaupa. VÕISTLUSTE OSAVÕTUMAKSUD
Tondisaare maratonil osalemine on tervel regatil osalejatele tasuta. Neil, kes spetsiaalselt maratoni ajaks kohale tulevad, tuleb välja käia 10 eurot laeva kohta. 

Võrtsjärve Nädala Regati stardimaksud:
M ja treilerjahid - 20 EUR
RS Quest, RS Feva, Mariner, 470/420 - 15 EUR
Finn, Purjelaud, Lutš, Laser, Cumulus - 10 EUR
Optimist, RS Tera - 5 EURLASTEHOID
Vanemate südamerahu (ja vabaduse) huvides on laagris organiseeritud lastehoid võistlussõitude ajal (ca 10.00-13.00 ja 15.00-18.00). Kaks toredat kasvatajat pakuvad lastele põnevat tegevust. Maastiku- ja murumängud, viktoriinid ja palju muud lõbusat.